Служба зайнятості Сумщини цього року знайшла роботу для 6,2 тис. земляків

Дата: 03.08.2022 09:34

Послугами служби зайнятості за сім місяців 2022 року скористалися майже 33 тис. осіб, з них 30,3 тис. мали статус зареєстрованих безробітних, що на 10% або на 3,5 тис. осіб менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Допомогу по безробіттю протягом січня-липня нинішнього року отримували 27,9 тис. осіб (зменшення на 7% або на 2,1 тис. осіб порівняно з торішнім періодом).

За сприяння служби зайнятості у січні-липні 2022 року було працевлаштовано 6,2 тис. осіб, у тому числі 5,5 тис. осіб зареєстрованих безробітних, з них 38 осіб – на нові робочі місця з компенсацією роботодавцям єдиного внеску.

Середня тривалість пошуку роботи скоротилася майже в усіх центрах зайнятості та філіях області – з 125 днів до 102. Цей показник найбільш суттєвий у Шосткинській та Глухівській філіях, Сумському міському центрі зайнятості.

Протягом семи місяців роботодавці подали 8 976 вакансій, середня «ціна» яких становила 8 549 грн.

Навантаження на одне вільне робоче місце сьогодні складає 17 чоловік.

Нагадуємо, консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного та порядку призначення і нарахування допомоги по безробіттю ви можете отримати у телеграмі за посиланням: https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Також звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.