ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 01.08.2022 10:05

З метою захисту прав дітей та враховуючи найкращі інтереси дітей Липоводолинської селищної територіальної громади, 28.07.2022 року відділом «Служба у справах дітей» селищної ради при головуванні першого заступника  Липоводолинської селищної ради  Ольги ХИЖНЯК, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто питання про визначення місця проживання 2-х малолітніх дітей з батьком.

У ході розгляду даного питання, заслухавши батьків дітей, розглянувши надані документи, встановлено, що спір про визначення місця проживання дітей між батьками відсутній, а тому вирішено вважати недоцільним надання висновку органу опіки та піклування для затвердження щодо визначення місця проживання дітей з батьком, так як місце проживання двох малолітніх дітей вже визначено згідно довідок, наданих Липоводолинським  відділенням ЦНАП,  що свідчать про визначене місце проживання малолітніх дітей з батьком за його фактичним місцем проживанням та реєстрації.