НА ЧАСІ – ПІДГОТОВКА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2022-2023 РОКІВ
Сьогодні, 29.07.2022 року, на засіданні виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради говорили про підсумки проходження опалювального сезону 2021-2022 років та підготовку Липоводолинської селищної територіальної громади до роботи в осінньо – зимовий період 2022-2023 років в умовах воєнного стану.
За інформацією начальник відділу архітектури та житлово-комунального господарства Липоводолинської селищної ради Ігоря ЛІСНЕНКА, опалювальний період 2021-2022 років для об’єктів житлово-комуального господарства та соціальної сфери Липоводолинської громади пройшов стабільно, без виникнення надзвичайних ситуацій. Але нас чекає одна з найскладніших зим за всі роки незалежності. І головне завдання на сьогодні – буди готовими до надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути з початком опалювального періоду в умовах воєнного стану.
Липоводолинською селищною радою утворено Оперативний штаб з підготовки закладів бюджетної та соціальної сфери Липоводолинської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років. На засіданні штабу, яке відбудеться наступного тижня, буде визначено об’єкти, обсяги та перелік робіт, які потрібно виконати до початку опалювального сезону 2022-2023 років. Зокрема, заготівля твердого палива для сталої роботи закладів соціально важливої і бюджетної сфери; наявність матеріальних резервів, у першу чергу паливо-мастильних та будівельних матеріалів, для забезпечення ліквідації аварій та проведення невідкладних робіт на об’єктах господарської діяльності; утеплення вікон та дверей з метою економії витрат на енергоносії; встановлення твердопаливних котлів в закладах, які мають газове опалення.
“Наша спільне завдання — забезпечити своєчасну підготовку та стабільну роботу всіх галузей протягом опалювального періоду. Від кожного особисто залежить, як ми пережевимо цю зиму», - наголосив секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО.
Також на засіданні виконкому розглянуто ряд питань:
- Про стан роботи зі зверненнями громадян у Липоводолинській селищній територіальній громаді в першому півріччі 2022 року.
- Про розгляд звернень громадян щодо вчинення правочинів.
- Про надання дозволу на проведення видалення дерев.
З прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Липоводолинської селищної ради.