ЗА ЧАС ВІЙНИ НА СУМЩИНІ ДОПОМОГИ ВІД ОТРИМАЛО ПОНАД 42 ТИСЯЧІ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 29.07.2022 11:37

Фото без описуЗ початку війни управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області виплатило майже 176 мільйонів гривень лікарняних і декретних допомог. Матеріальне забезпечення за рахунок соцстрахівських коштів у війну отримало понад 42 тисячі працюючих Сумщини.

Загалом в Україні з початку війни Фонд виплатив майже шість мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог. Ці соціальні виплати у війну отримав понад один мільйон працюючих українців.

Фонд продовжує гарантувати державний страховий захист у повному обсязі.

Аби забезпечити виплати лікарняних попри чисельні складнощі проведення фінансування на тимчасово окуповані території, для українців, чиї роботодавці залишились в окупації, не виходять на зв’язок або не мають можливості гарантувати виплату працівникам отриманих від ФССУ коштів, фахівцями Фонду було напрацьовано механізм призначення виплат без залучення роботодавця. У таких випадках виплати призначаються застрахованій особі напряму – для цього необхідно звернутись у відділення Фонду за місцем обліку як ВПО або реєстрації.

Перелік усіх працюючих відділень Фонду, графік їх роботи та контакти за посиланням: https://bit.ly/3LaDkIw.

Нагадаємо, дата фінансування лікарняних і декретних допомог прямо залежить від дати прийняття заяви-розрахунку, яку роботодавець подає до ФССУ за лікарняним працівника. Слідкувати за станом фінансування можна у телеграм-каналі: https://t.me/socialfund (орієнтуйтесь на дату прийняття заяви від вашого роботодавця).