ДО ВІДОМА СУБ‘ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО НАДАННЯ ГРАНТІВ БІЗНЕСУ

Дата: 19.07.2022 08:49

Фото без описуПовідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» затверджено наступні порядки:

Порядок надання мікро грантів на створення або розвиток власного бізнесу (надається суб’єктам мікро підприємництва чи малого підприємництва  ( фізична особа – підприємець або юридична особа) у значенні наведеному в Господарському кодексі України, крім суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки);

Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства;

Порядок надання грантів для створення або розвитку  тепличного господарства.

Отримувачами грантів мають право бути суб’єкти господарювання – юридичні особи (крім юридичних осіб комунальної форми власності та  суб’єктів господарювання державного сектору економіки) та фізичні особи – підприємці, які проводять діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур на землях, на які право власності та /або користування підтверджено належними правовстановлюючими документами.

Разом з цим повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 739 «Деякі питання надання грантів для переробних підприємств», затверджено Порядок надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств надається суб’єктам мікро підприємництва, малого чи середнього підприємництва (фізична особа – підприємець або юридична особа) у значенні, наведеному в Господарському кодексі України, крім суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки.

З повним текстом постанови можна ознайомитися на Урядовому порталі єдиного веб - порталу органів виконавчої влади в розділі «Рішення уряду».