ПОТРІБНА ТКАНИНА ДЛЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК!

Дата: 06.07.2022 09:45

Шановні липоводолинці! Для плетіння маскувальних сіток потрібна тканина темних кольорів. Просимо всіх, хто має змогу, допомогти сировиною. Це може бути одяг, обрізки тканини, футболки, сорочки тощо, але вони мають бути з натуральної тканини (бавовна, вовна, льон, трикотаж), щоб була не важка.

Зимовий одяг не підходить!

Варто врахувати, щоб колір був природній та не яскравий - перевага надається білому, зеленому, хакі, коричневому та іншим темним кольорам. Жодних яскравих, блискучих чи фурнітури!

Приносити тканину можна до Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинськоі селищної ради за адресою: вул. Полтавська, 13 ( приміщення КУ «Центр надання соціальних послуг»).

Просимо всіх хто має змогу долучитися та допомогти! Зробимо гідну справу разом!!!