ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2022 11:27

Шановні жителі Липоводолинської селищної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Основний Закон захищає наші права і наголошує на цінності життя і здоров’я, честі та гідності, недоторканності та безпеки людини. Звісно, демократичний розвиток, як показує історичний досвід нашої держави, ніколи не був легким і нині ми знов повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

Нехай же в день Державного свята - Дня Конституції - в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон. Я бажаю кожному з нас терпіння та віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, такою, яку ми та весь світ буде вважати правовою європейською державою.

Ми гуртуємось і робимо свою справу, ми рухаємось власним шляхом і тому ми сильні і незламні. Нехай скінчиться війна і запанує злагода на нашій українській землі.

Шановні липоводолинці! Бажаю вам міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя. Миру та спокою нашій благословенній Україні та кожному з нас.

З Днем Конституції, громадо!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою

Селищний голова                                                                                            Володимир ШТАНЬКО