З ДНЕМ СЕЛИЩА ЛИПОВА ДОЛИНА ТА ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ!

Дата: 12.06.2022 09:22

Фото без описуШановні жителі Липоводолинськоі селищної територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас із благословенним святом - Днем Святої Трійці, або, як називають в народі - зеленими святами.

Разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої подвір’я та оселі, в наші домівки приходить мир та Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.

Також сьогодні ми відзначаємо День селища Липова Долина! Це наше спільне свято - свято всіх, хто тут народився і виріс, чи приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Липова Долина - наш рідний дім і тільки від нас залежить її щасливе майбутнє. Успіх і цвіт великої України починається з маленького селища, людей, які наповнюють його.

Я твердо вірю, що наше селище з кожним роком ставатиме гарнішим, затишнішим і комфортнішим. Наше завдання - надалі примножувати його красу і велич.

Шановні липоводолинці! Вітаю Вас зі святами! Нехай Господь зішле на нашу Україну мир, спокій і добро! Бажаю зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами, з вірою та впевненістю у щасливе майбуття!

З повагою

Липоводолинський селищний голова                                                                 Володимир ШТАНЬКО