КОЛЕКТИВУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ЛІКАРНІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВЯЗКИ ДИРЕКТОРА

Дата: 03.06.2022 11:24

Фото без описуСьогодні, в актовій залі КНП «Липоводолинська лікарня», селищний голова Володимир ШТАНЬКО представив колективу нового виконуючого обов'язки директора комунального некомерційного підприємства "Липоводолинська лікарня" Ткаченко Яну Олексіївну.

Призначено Яну Олексіївну на посаду розпорядженням Липоводолинського селищного голови № 123-К від 03.06.2022 року.

Також, Подякою за багаторічну сумлінну працю нагороджено Олексія Миколайовича БАДІОНА, який до цього часу працював на посаді виконуючого обов'язки директора КНП «Липоводолинська лікарня».