ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ НАДАЮТЬ ЖИТЛО ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Дата: 02.06.2022 10:21

Липоводолинська селищна рада нагадує, що власники житлових приміщень, які безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО), мають право на компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану з сумі 14,77грн за кожний день за кожну особу.

Власник житлового приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення ВПО подати заяву до виконавчого комітету селищної  ради за місцем розташування житлового приміщення.

Власник житлового приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення ВПО або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні.

Для отримання компенсації згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 № 333 власник житлового приміщення не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця (до 5-го числа наступного місяця) подає до виконавчого комітету селищної  ради чи ЦНАПу заяву на відшкодування комунальних послуг за формою згідно з додатком 1 до  вищезазначеної постанови.

Пам’ятайте, що для отримання компенсації необхідно обов’язково щомісяця до 5-го числа  подавати заяву на виплату.