ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Дата: 11.02.2022 09:24

Фото без описуЛиповодолинська селищна рада повідомляє, що позачергове засідання сесії  селищної ради восьмого скликання відбудеться 15.02.2022 року о 09:00 годині в залі засідань за адресою: вулиця Роменська, 10,   смт Липова Долина.

На розгляд сесії виносяться питання:

1) Про утворення місцевої пожежної охорони Липоводолинської селищної ради.

2) Про внесення змін до рішення Липоводолинської селищної ради від 23.12.2021 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату  Липоводолинської селищної ради та її виконавчих органів».

3) Про затвердження звіту про виконання бюджету Липоводолинської селищної територіальної громади за 2021  рік.

4) Про внесення змін до  рішення Липоводолинської селищної ради «Про бюджет  Липоводолинської  селищної  територіальної громади на 2022 рік».

5) Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Липоводолинської селищної  територіальної громади за 2021 рік.

6) Про затвердження Програми компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом на маршрутах загального користування на 2022-2023 роки.

7) Про внесення змін до рішення Липоводолинської селищної ради від 10.12.2021 «Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинській селищній територіальній громаді на 2022-2026 роки».

8)  Про підсумки реалізації основних положень Програми соціального захисту населення у 2021 році.

9) Про затвердження  комплексної програми «Освіта Липоводолинщини у 2022-2024 роках».

10) Про затвердження  цільової Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Липоводолинської громади  на 2022-2026 роки.

11) Про затвердження Положення про конкурсний відбір на посаду  керівника (директора) Комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр» Липоводолинської селищної ради Сумської області.

12) Про затвердження Програми розвитку галузі культури  Липоводолинської територіальної громади на 2022 рік.

13) Про доцільність ліквідації клубного закладу.

14) Про внесення змін  до Положення про Комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради.

15) Про  затвердження соціальних послуг, які надаються за рахунок бюджетні коштів  та  категорій осіб, звільнених від сплати за  надання соціальних послуг.

16) Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності територіальної громади Липоводолинської селищної ради та підлягають відчуженню у 2022 році.

17) Про  надання  дозволу  на внесення змін до договору оренди нерухомого майна.

18) Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації.

19) Про внесення доповнень до Програми  соціально – економічного розвитку  Липоводолинської селищної  територіальної громади на 2022  рік.

20) Про внесення змін до місцевої цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного  та природного характеру на 2020-2024 роки.

21) Про дострокове розірвання договору  відповідального зберігання автомобіля.

22) Земельні питання.