УЧНІ СТАРШИХ КЛАСІВ ЩЕ НА ТИЖДЕНЬ ЗАЛИШАТЬСЯ НА ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ

Дата: 11.02.2022 10:48

Фото без описуВідповідно до рішення комісії ТЕБ і НС Липоводолинської селищної ради від 11 лютого, враховуючи епідемічну ситуацію та ситуацію з захворюваністю педагогічних працівників і учнів закладів освіти, вирішено продовжити дистанційну форму навчання для школярів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти, дитячої школи мистецтв до 18 лютого 2022 року включно.

За словами начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Юлії ШАПРАН, за два тижні дистанційного навчання показник захворюваності учнів на ГРВІ та COVID-19 значно зменшився. Станом на 11.02.2022 року із загальної кількості учнів по громаді хворих на ГРВІ – 11%, на COVID-19 – 6%. Але спостерігається тенденція збільшення захворювання на коронавірусну інфекцію серед педагогічних працівників – 9 осіб. У зв'язку з цим і прийнято рішення продовжити дистанційне навчання до кінця наступного тижня, аби запобігти погіршенню епідситуації в громаді.

Учні 1-4 класів з 14 лютого навчатимуться на очній формі.