ФОНД ПРОФІНАНСУВАВ ОДНОРАЗОВІ ДОПОМОГИ ЗА КОШТИ ФССУ ДЛЯ 3 СІМЕЙ, ЧИЇ РІДНІ ПОМЕРЛИ ВНАСЛІДОК ПРОФХВОРОБИ НА COVID-19

Дата: 27.01.2022 14:25

Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 691,9 тисячі гривень членам сімей трьох працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу у розмірі 227 тисяч гривень профінансовано для сімей медичної сестри з Волинської області та лікаря з ультразвукової діагностики з Івано-Франківської області.

Допомогу у розмірі 237,9 тисяч гривень профінансовано для сім’ї сімейного лікаря з Черкаської області.

Перерахування здійснено Фондом 25 січня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 185 працівників.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

Недригайлівське відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального