РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ВЕДЕННЯ ДІЛОВОДСТВА

Дата: 12.01.2022 16:45

Фото без описуСьогодні зі старостами старостинський округів, керівниками відділів селищної ради проведено робочу нараду з питань організації та ведення діловодства.

Перед присутніми виступила начальник відділу організаційно-кадрової роботи селищної ради Алла ПОЖАР, яка детально ознайомила присутніх з дотриманням вимог інструкції з діловодства відповідно до змін в законодавстві, наголосила на якості підготовки та оформлення на належному рівні розпоряджень, проектів рішень сесії, виконавчого комітету та інших документів, навела конкретні приклади помилок при їх оформленні. Секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО наголосив на тому, що відповідальність за підготовку документів несе особисто керівник відділу, так як він є найбільш компетентним в питаннях своєї галузі.

За підсумками наради були надані практичні та методичні рекомендації.