ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА ПРОЕКТУВАННЯ

Дата: 12.01.2022 15:44

Фото без описуЛиповодолинська селищна рада інформує мешканців громади, що відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» №926 від 01.09.2021р., рішення Липоводолинської селищної ради від 23 грудня 2021 року «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Липоводолинської селищної територіальної громади Роменського району Сумської області» розпочато підготовчу процедуру розроблення містобудівної документації і проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану.

Для реалізації проекту розроблення Комплексного плану просторового розвитку території громади буде створено робочу групу, яка є консультативно-дорадчим, координуючим органом.

Пропонуємо надавати заявки від кандидатів до складу робочої групи на  електронну адресу селищної ради: ldol_sr@ukr.net або листом за адресою: 42500, Сумська обл., Роменський р-н, смт Липова Долина, вул. Роменська, буд. 10.

Вимоги до складу робочої групи:

У персональному складі робочої групи частка членів, що представляють селищну раду та виконавчий орган селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

- повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу;

- допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади;

Строк приймання заявок на участь у робочій групі  10 робочих днів з дня публікації рішення, тобто до 04.02.2022 року включно.