З ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ 2022 РОКОМ!!!

Дата: 31.12.2021 10:05

Фото без описуШановні жителі Липоводолинської селищної територіальної громади! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із найбільш світлими та довгоочікуваними святами — Новим Роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, був нелегким і сповненим викликів для нашої громади. Проте він згуртував нас, збагатив новим досвідом і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку. Ми входимо у новий, 2022 рік, аналізуючи та оцінюючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений напруженою працею та цікавими подіями. Незважаючи на певні складнощі, в нашій громаді, за минулий рік, зроблено чимало для того, щоб її мешканцям жилося ще зручніше і затишніше. Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих.

Висловлюю щиру подяку депутатському корпусу, фермерам і товаровиробникам, за те, що не стоять осторонь проблем нашої громади та беруть активну участь у її розвитку. Дякую усім липоводолинцям за підтримку та розуміння, за оптимізм і стійкість. Переконаний, що попереду — плідні трудові будні, які принесуть для громади реальні та вагомі здобутки. Нехай новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці.

Дякую нашим захисникам, які ні на крок не відступають і тримають кордони рідної держави. Я дякую волонтерам, які підставляють плече підтримки нашим оборонцям.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання та вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай прийдешній 2022 рік і різдвяні свята – вісники оновлення, віри у диво та здійснення мрій, будуть щасливими для кожного, принесуть впевненість у майбутньому, мир, злагоду та спокій, виправдають ваші добрі надії і прагнення, обдарують міцним здоров’ям, щедрою долею, любов’ю та затишком в оселях, принесуть добробут і достаток вашим сім’ям.

Веселих та щасливих вам свят! З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою

Липоводолинський селищний голов                                                                      Володимир ШТАНЬКО

Відео привітання селищного голови: https://www.youtube.com/watch?v=fzrxLJ4IZAY