ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! СПЛАЧУЙТЕ НАРАХОВАНІ ПОДАТКОВІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ВЧАСНО, НЕ ЧЕКАЙТЕ СТЯГНЕННЯ ПОДАТКОВОГО БОРГУ У ПРИМУСОВОМУ ПОРЯДКУ!

Дата: 29.12.2021 15:44

Головне управління ДПС у Сумській області на виконання вимог листа ДПС України від 27.07.2020 № 12658/7/99-00-13-03-07 направляє перелік боржників юридичних та фізичних осіб Липоводолинської селищної територіальної громади та платежів станом на 01.12.2021 з метою вжиття заходів та погашення податкового боргу.

Акцентуємо вашу увагу на тому, що в разі непогашення чи накопичення суми боргу, посадовими особами Головного управління ДПС у Сумській області будуть вжиті заходи щодо примусового стягнення боргу, опису майна в податкову заставу, блокування розрахункових рахунків, відкритих боржниками в банківських установах, направлення звернень щодо заборони виїзду за кордон.

Станом на 01.12.2021 року загальна сума заборгованості по сплаті податкового боргу від юридичних та фізичних осіб по громаді становить близько 1 млн 500 тис. грн.

Перелік боржників Липоводолинської селищної територіальної громади та податків.

Враховуючи викладене, просимо жителів громади сплатити свої боргові зобов’язання, адже для належного утримання території та належного надання своїм жителям необхідних послуг, територіальна громада повинна мати певний ресурс, частину якого складають місцеві податки та збори.