ЗВІТ СТАРОСТИ  КАЛІНІНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА 2021 РІК

Дата: 28.12.2021 09:55

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Липоводолинської   територіальної громади, Регламентом  селищної  ради,   Положенням про старосту села та іншими   нормативно-правовими  актами,  що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Липоводолинською громадою звітую про роботу старости Калінінського старостинського округу  за період з  грудня  2020 року по  грудень 2021 року.

Загальна площа населених пунктів сатростинського округу  – 510 гектар,  де офіційно зареєстровано 773 особи  станом на 01.12.2021 року.

В Калінінському старостинському окрузі працює загальноосвітня школа, сільська бібліотека, пересувне поштове відділення, заклад дошкільної освіти, фельдшерсько-акушерський пункт. На  території села  Суха Грунь є православна церква.

Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях сесії, виконавчого комітету селищної  ради. Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про виконання доручень. Сприяю виконанню на території Калінінського  старостинського округу і  територіальної громади «Програми соціально-економічного та культурного розвитку» , затверджених рішенням селищної ради. Беру  участь  в  навчаннях та тренінгах, організованих  Липоводолинською селищною радою, обласною державною адміністрацією.

Прийом громадян  проводжу  по місцю роботи в межах робочого  часу  та  в позаробочий час  за місцем  проживання жителів села. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту,  культури,  освіти,  фізичної   культури  та  спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

Жителі  села  беруть  активну  участь  в соціально-економічному та культурному  житті села. Надаються пропозиції щодо ремонту доріг комунальної власності, вуличного освітлення, благоустрою села. Надається допомога жителям села щодо переадресації заяв різного характеру, пропозицій,  інформацій посадовим особам селищної  ради та її виконавчого комітету.

У штаті Калінінського старостинського округу  працює 3 працівника на постійній основі: староста, спеціаліст ЦНАП та працівник з благоустрою. Протягом року працівниками старостату було видано більше 200 тих чи інших довідок,актів обстеження матеріально-побутових умов проживання, вчинено 96 нотаріальних дій.

За звітний період  на території  Калінінського старостинського округу  проведено наступні  роботи за рахунок як спонсорських так і бюджетних коштів:

• Відремонтовано освітлення церкви в селищі Суха Грунь
  • Випилювання чагарників по Калінінському старостинському окрузі
  • Викошування трави по Калінінському старостинському окрузі
  • Висаджено більше 90 дерев та кущів
  • Проведено ремонт дитячого ігрового майданчика в дошкількому закладі освіти
  • Прокладено алейку до приміщення дошкілького закладу освіти
  • Проведено реконструкцію освітлення в шкількому спортивному залі
  • Встановлено частину огорожі території ФАПу
  • Проведено грейдерування доріг по вулицях Польова, Першотравнева, Молодіжна та Полтавська (яке дало свої плюси і мінуси)
  • Прокладено дорогу до дошкільного закладу освіти, приміщення ФАПу та приміщення старостату.
  • Відновлено більше 150 метрів пішохідної алейки по вулиці Полтавська
  • Проводиться вуличне освітлення по вулиці Московська, та найближчим часом по вулицях Молодіжна, Полтавська та Польова (всі матеріали вже закуплені)
  • Вичищено від сміття та чагарників кладовище в селищі Суха Грунь
  • Обладнано безкоштовну wifi зону в центрі селища
  • Облаштовано зону відпочинку для жителів села
  • Облаштовано тренажерну залу для жителів села, яка постійно доукомплектовується.

План основних заходів на 2022 рік:

1. Підсипання доріг по селищу Суха Грунь та селу Галаївець
  2. Реконструкція вуличного освітлення в селі Веселе
  3. Встановлення світильників на сонячних панелях в селі Галаївець
  4. Облаштування скверу в селищі Суха Грунь
  5. Вирішення проблеми вивозу сміття в селищі Суха Грунь

Староста                                                                                                                             Вячеслав ЩЕРБАК