ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Дата: 21.12.2021 14:48

Фото без описуЛиповодолинська селищна рада повідомляє, що позачергове засідання сесії  селищної ради восьмого скликання відбудеться 23.12.2021 року о 10:00 годині в залі засідань за адресою: вулиця Роменська, 10,   смт Липова Долина.

На розгляд сесії виносяться питання:

1) Звіт селищного голови  про діяльність  виконавчих органів селищної ради.

2) Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Липоводолинської  селищної територіальної громади на 2022 рік.

3) Про бюджет Липоводолинської  селищної територіальної громади на 2022 рік.

4) Про внесення змін до рішення Липоводолинської селищної ради «Про бюджет Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021 рік».

5) Про нумерацію засідань сесії Липоводолинської селищної ради.

6) Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Липоводолинськї селищної ради та її виконавчих органів.

7) Про затвердження плану роботи Липоводолинської  селищної територіальної громади на 2022 рік.

8) Про затвердження Статуту та штатного розпису Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Липоводолинської селищної ради Сумської області в нових редакціях.

9) Про надання дозволу на передачу на баланс  КП «Московське» Липоводолинської селищної  ради основних засобів,  які знаходяться на  балансі відділу освіти, молоді та спорту  Липоводолинської   селищної ради.

10) Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки  Комунального некомерційного підприємства «Липоводолинський  центр первинної  медико – санітарної допомоги»  Липоводолинської селищної ради на 2022 рік.

11)  Про передачу  основних  засобів  та  інших  необоротних активів ФАП с.  Панасівка на баланс Липоводолинської селищної ради.

12) Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Липоводолинської селищної територіальної громади Роменського району Сумської області.

13) Про генеральний план села Байрак.

14) Про хід виконання Програми розвитку галузі культури Липоводолинської  селищної територіальної громади у 2021 році.

15) Про   передачу з балансу Липоводолинської селищної ради сміттєвоза.

16) Про зміну назви та затвердження Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради у новій редакції.

17) Про затвердження  структури і штатної чисельності комунальної установи "Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради.

18) Земельні питання.