З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Дата: 19.12.2021 09:37

Фото без описуШановні жителі Липоводолинської селищної територіальної громади!

Дорогі дітки!

Прийміть  вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця, якого в  Україні здавна шанують як захисника, наставника і покровителя дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

Це світле і радісне свято першим приходить до нас, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року.

В цей день ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій.

Я звертаюся до кожного з дорослих: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно, бо  майбутнє нашої громади та України  залежить від повсякденної турботи про дітей.

Нехай в цей день чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх діток. Зігріймо своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Бажаю всім жителям Липоводолинщини доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає вас та ваших близьких від усіх незгод!

Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає наші родини й принесе довгожданий мир у нашу державу.

Зі святом Вас!

З повагою

селищний голова                                                                                                      Володимир ШТАНЬКО