З 01 СІЧНЯ 2022 РОКУ - НОВІ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ!

Дата: 13.12.2021 15:05

Фото без описуДо уваги споживачів!

КП ЖКГ «Липоводолинське» повідомляє, що з 1 січня 2022 року заплановано ввести в дію нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Обгрунтування перегляду встановлених тарифів обумовлена наступними об’єктивними причинами:

- зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб та рівня мінімальної заробітної плати відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік.»;

- зростання тарифів на електроенергію та вартості інших матеріальних ресурсів та послуг сторонніх організацій.

У зв’язку з цим діючі на підприємстві тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення не відшкодовують витрати на виробництво та надання послуг.

З метою забезпечення стабільного та якісного виробництва та надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення виникла потреба в перегляді діючих тарифів до економічно-обгрунтованого рівня. Розрахунок собівартості з централізованого водопостачання та централізоване водовідведення затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №869 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019р. №291).

Причинами встановленя нових тарифів є зміни в законодавстві та зміни обсягів реалізації. В порівнянні з чинними тарифами розмір мінімальної заробітної плати виріс на 56 %, що за собою потягло збільшення єдиного внеску на загальнообв’язкове державне соціальне страхування - 56% та електроенергія зросла 77%.

ТАРИФ

Детально: https://ldol-gromada.gov.ua/news/1630053608/

Порівняльна таблиця економічних обґрунтованих тарифів, грн./м3

Назва