ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИВІТАЛИ КРАЩИХ В ГРОМАДІ

Дата: 10.12.2021 10:36

Фото без описуЗ нагоди свята Дня місцевого самоврядування грамотами Липоводолинської селищної ради відзначено кращих представників Липоводолинської селищної територіальної громади. Серед нагороджених – усі, хто своє життя присвятив праці на благо територіальної громади.

За особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування, сумлінну, добросовісну працю, високий професіоналізм, бездоганне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування грамотами Липоводолинської селищної ради відзначено: провідного спеціаліста відділу архітектури та ЖКГ селищної ради Ірину БЕРЕЗУ, головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи селищної ради Валентину ПРОНЬ, головного спеціаліста-фахівця з державних закупівель відділу відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності селищної ради Лідію МУСІЄНКО.

Також грамотою селищної ради відзначено депутата Липоводолинської селищної ради Євгенія СИДОРОВА, старост Яганівського старостинського округу Анну КОНОВАЛ та Калінінського старостинського округу Вячеслава ЩЕРБАКА, грамотою Сумської ОДА нагороджено секретаря Липоводолинської селищної ради Ростислава САВЧЕНКА.

«Ми з вами - єдина команда, єдиний механізм, який працює, як одне ціле. Ми з вами працюємо задля нашої громади, задля нашої рідної Липоводолинщини. Кожен із вас - професіонал своєї справи. Хочу привітати вас та побажати родинного тепла, цікавих ідей та всього найкращого. Дякую за вашу роботу! – сказала перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК.