ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 27.11.2021 20:25

Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодоморів 1921–1922, 1932–1933, 1946–1947 років в Україні. Голодомор — одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, — не підлягає забуттю.

Сьогодні, в селищі Липова Долина, біля пам’ятного знаку землякам-жертвам політичних репресій 1937-1938 років та голодомору 1932-1933 років в Україні відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору.

Вшанувати пам’ять мільйонів загиблих людей прийшли очільник громади Володимир ШТАНЬКО, секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО, перший заступники селищного голови Ольга ХИЖНЯК, начальник відділу культури і туризму Любов ДИКАНЬ та працівники Будинку культури та дозвілля.

Присутні схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть, та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання,  а також поклали квіти в пам’ять про численні жертви українського народу та запалили свічки пам’яті за жертвами Голодомору.

Вічна пам’ять жертвам голодоморів!