ПРО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 23.11.2021 14:59

Фото без описуДо уваги членів виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради!

24 листопада 2021 року о 13.00 годині в приміщенні Липоводолинської селищної ради (вул. Роменська, 10, смт Липова Долина, зал засідань) відбудеться засідання виконавчого комітету.

На порядок денний виносяться питання:

1) Про схвалення Програми «Поліцейський офіцер громади» Липоводолинської селищної ради на 2021-2023 роки.

2) Про надання  матеріальної  допомоги.

3) Про стан сприяння організації призову громадян на строкову військову службу на території Липоводолинської селищної ради.

4) Про організацію та проведення громадських робіт на території Липоводолинської селищної територіальної громади у 2022 році та затвердження переліку об’єктів та видів громадських робіт.

5) Про затвердження переліку об’єктів та видів громадських робіт для відбування порушниками адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт у 2022 році.

6) Про затвердження переліку об’єктів та видів громадських робіт для відбування засудженими покарання у вигляді громадських робіт у 2022 році.

7) Про затвердження переліку об’єктів та видів громадських робіт для відбування порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт у 2022 році на території Липоводолинської селищної територіальної громади.

8) Про надання дозволу на проведення видалення дерев.