ДЕНЬ СІЛ ПАНАСІВКА ТА СТОЛЯРЕВЕ!

Дата: 21.11.2021 15:05

Фото без опису

Сьогодні, 21 листопада, в День Святого Михайла, жителі сіл Панасівка та Столярове відзначають Храмове свято. Це особливий день, який в селах чекають з нетерпінням. Це чудова нагода згадати свою історію, вшанувати поважних людей та відзначити здобутки.

Не порушуючи традиції, Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО разом зі секретарем селищної ради Ростиславом САВЧЕНКОМ та старостою Панасівського старостинського округу Михайлом ОМЕЛЬЧЕНКОМ в цей святковий день подарунками, квітами та вітальними адресами відзначили:

- найстаршу жительку села Панасівка - Пастушенко Ганну Петрівну;

- намолодшого жителя села Панасівка - Гонтара Богдана;

- двір зразкового порядку в селі Панасівка - Омельченко Юлії Володимирівни;

- найстаршу жительку села Столярове - Турчин Катерину Яківну;

- наймолодшого жителя села Столярове- Коваля Тимофія;

- двір зразкового порядку в селі Столярове- Литовченко Наталії.

Окрема Подяка жителю села Столярове Солдатенку Володимиру Олександровичу за щоденну самовіддану благородну любов і турботу, віддане ставлення улюбленій справі, активну громадську та сумлінну працю, патріотизм, вагомий внесок у покращення благоустрою, терпіння, наполеглевість, доброту, чуйність та з нагоди Дня села.

На превеликий жаль, у зв'язку з карантином усі масові заходи скасовано. Але не засмучуємось. Найголовніше, щоб всі жителі нашої громади були здорові, сповнені сил та енергії. Пам’ятаємо, що попереду у нас ще багато свят та подій, які ми зможемо відзначити всією громадою і які обов’язково проходитимуть після карантину.

Шановні панасівці та столярівці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята — Дня села.

Усі досягнення, якими багате ваше село, складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного жителя і саме в такі свята, кожен відчуває себе частиною великої громади.

Тож, з нагоди свята бажаю вам, добробуту в кожну родину. Зичу, аби щастя ніколи не оминало ваші домівки. Миру вам, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.

Зі святом!

З повагою

селищний голова                                                                                                            Володимир ШТАНЬКО