ПОКЛАДАННЯМ КВІТІВ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 19.11.2021 15:19

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Нинішній день – це день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців.

Сьогодні, в селищі Липова Долина, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку  воїнам, що віддали свої життя за Україну та пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України». У заході взяли участь селищний голова Володимир ШТАНЬКО, секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО, представники Першого відділу Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО/ООС.
Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

Герої не вмирають!