ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 27.10.2021 16:00

Фото без описуСьогодні, 27 жовтня 2021 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради.

Начальник відділу фінансів селищної ради Світлана ЛЕВОН проінформувала про виконання бюджету Липоводолинської селищної  територіальної громади за 9 місяців 2021 року. Зокрема, за 9 місяців 2021 року до доходної частини бюджету надійшло 100142,8 тис. гривень, з них: до загального фонду – 97317,2 тис. гривень, спеціального  фонду  – 2825,6 тис. гривень.

До загального фонду отримано: з державного бюджету - 24953,3 тис. гривень; з обласного бюджету - 2128,3 тис. гривень; з бюджету Синівської сільської територіальної громади отримано 196,8 тис. гривень на виплату заробітної плати педагогічному працівнику дитячої школи мистецтв; податків і зборів (власного фінансового ресурсу) – 70038,8 тис. гривень; податку на доходи фізичних осіб – основного джерела наповнення дохідної частини бюджету (займає 66,0 відсотків в загальній сумі доходів) надійшло 46244,9 тис. гривень; плати за землю склали 9043,1 тис. гривень; єдиного податку - 6934,8 тис. гривень; рентної плати та плата за використання інших природних ресурсів - 3965,4 тис. гривень;   акцизного податку - 1994,9 тис. гривень; плати за надання адміністративних послуг надійшло 1446,4 тис. гривень.

Видатки  бюджету селищної територіальної громади склали 96657,1 тис. гривень: з них загальний фонд – 90565,1 тис. гривень, спеціальний – 6092,0 тис. гривень. З бюджету селищної  територіальної громади у звітному періоді передано державному бюджету реверсну дотацію у сумі 2997,9  тис. гривень.

Наступною члени виконавчого комітету заслухали інформацію про роботу Публічної бібліотеки ім.Л.Новиченка та її філій на території Липоводолинської громади». За інформацією директора Публічної бібліотеки ім.Л.Новиченка Липоводолинської селищної ради Валентини МЕЛЬНИК,  мережа бібліотечних закладів Липоводолинської селищної ради  налічує 15 бібліотек:  «Публічна бібліотека ім.Л.Новиченка», дитяча бібліотека-філія та 13 сільських бібліотек-філій, в яких працює 20 спеціалістів та 2 технічні працівники. Бібліотечний фонд нараховує 113,8 тис. примірників. За 9 місяців 2021 року до бібліотек надійшло 494 примірники  літератури на загальну суму 39,3 тис. грн.

З метою надання кожному користувачеві бібліотеки можливості вільного (безплатного) доступу до світових інформаційних ресурсів через комп’ютерну мережу Інтернет  при «Публічній бібліотеці ім. Л.Новиченка» працює Інтернет-центр. За звітний період його послугами скористалися 102 жителі громади, надано довідок різного характеру – 46.

У 2021 році проведено поточні ремонти в «Публічній бібліотеці ім.Л.Новиченка» на суму 6,3 тис.грн., Лучанській сільській бібліотеці – 1,9 тис.грн., Яганівській сільській бібліотеці – 1,6 тис.грн., Яснопільщинській сільській бібліотеці – 1,2 тис.грн. Нажаль, на даний час залишається відкритим питання опалення сільських бібліотек-філій та забезпечення їх комп’ютерною технікою. Перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК зазначила, що під час формування бюджету Липоводолинської селищної територіальної громади на 2022 рік буде враховано вирішення даного питання.

У ході засідання виконкому затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради  та віддаленими робочими місцями, надано дозволи щодо вчинення правочинів та на проведення видалення дерев. Також надано дозвіл ТОВ «Вікторія-Феліз» на проведення земляних робіт для будівництва волоконно-оптичної лінії зв’язку протяжністю 5860 метрів на землях комунальної власності.

Детально рішення виконавчого комітету за посиланням: https://ldol-gromada.gov.ua/news/1635330822/