ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА НА ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ!

Дата: 08.10.2021 15:14

Фото без описуШановні жителі селища Липова Долина!

07.10.2021 року на засіданні позачергової сесії Липоводолинської селищної ради депутатами заслухано питання щодо наміру отримання дозволу на викиди ТОВ «Агропатнери – 2009».

З метою належного представництва громади під час громадських обговорень, а саме жителів смт Липова Долина, які проживають в безпосередній близькості до зерносушарки, депутатським корпусом прийнято рішення «Про визначення кола осіб, які мають право брати участь у голосуванні під час громадських обговорень щодо надання дозволу  на викиди ТОВ «Агропартнери - 2009».

Відповідно до цього рішення, право голосу матимуть:

• мешканці прилеглих територій (1-й пров. Русанівської, вул. Роменська, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й пров. Роменської, вул. Польова, вул. Лікарняна, 1-й, 2-й, 3-й пров. Лікарняної, вул. Тиріна, вул. Богдана Хмельницького);
  • працівники ТОВ «Агропартнери – 2009», які проживають на вище зазначених вулицях;
  • депутати Липоводолинської селищної ради (за наявності депутатського посвідчення).

Шановні липоводолиці! Просимо Вас не бути байдужими та прийти 12.10.2021 року о 13.00 год. на громадське обговорення  з питання щодо наміру отримання дозволу на викиди ТОВ «Агропатнери – 2009», яке відбудеться в Центрі культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради. В обговоренні можуть брати участь всі бажаючі громадяни.

Звертаємо вашу увагу! Участь у голосуванні можуть брати лише попередньо зареєстровані особи, які проживають на вище вказаних вулицях. Для реєстрації при собі мати паспорт для підтвердження особи та місця реєстрації.

Початок реєстрації: 12.10.2021 року з 12.00 год.