ПРИВІТАННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА ШТАНЬКА З ДНЕМ СЕЛА БЕРЕСТІВКА ТА ЯСНОПІЛЬЩИНА

Дата: 21.09.2021 15:00

Фото без описуШановні жителі сіл Берестівка та Яснопільщина!

Щиро вітаю Вас із Храмовим святом – Днем села!

У цей святковий день хочу побажати кожному з Вас насамперед міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного затишку, миру та злагоди, розквіту та процвітання, творчої наснаги та світлої долі, благополуччя та здійснення всіх найзаповітніших мрій!

Ми разом з Вами будемо прикладати максимум зусиль для того, щоб наші села, та громада в цілому, оновлювалися, розвивалися та змінювались на краще! Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти позитивних результатів!

Також, сьогодні, 21-го вересня ми відзначаємо велике релігійне свято – Різдво Пресвятої Богородиці, або, як ще кажуть в народі, Друга Пречиста. Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові. Бажаю Божої благодаті Вам та Вашим родинам!

З повагою

селищний голова                                                                                                            Володимир ШТАНЬКО