ВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИРА ШТАНЬКА З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Дата: 17.09.2021 13:18

Фото без описуШановні рятувальники - працівники 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, працівники пожежної служби України, працівники цивільного захисту та аварійно-рятувальних формувань! Вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії. Вони цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Ви - справжні герої наших днів, з честю виконуєте покладені на вас завдання. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам  за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Шановні рятівники Липоводолинщини! Бажаю Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Хай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог! Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою

Селищний голова                                                                                                    Володимир ШТАНЬКО