ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ЗМАГАННЯМИ

Дата: 13.09.2021 09:00

11 вересня справжні фанати спорту помірялися силами у кульовій стрільбі, настільному тенісу, шашках та мініфутболу. Дві ветеранські футбольні команди з Липової Долини, демонструючи свою відданість улюбленій грі, зустрілися на шкільному стадіоні. Впевнена перемога за "Ветераном", які останнім часом представляють нашу громаду у футбольних турнірах серед громад Полтавської та Сумської областей.

У шашках першість за Юрієм Шевченком, друге місце - Сергій Гресь, третє- Анатолій Лебедєв. Найращим снайпером став Сергій Якименко, друге та третє місце посіли, відповідно, Катерина Іщенко та Михайло Дяченко. А найкрищим серед тенісистів був В'ячеслав Щербак, який впевнено обіграв Сергія Шутька та Сергія Греся, які посіли друге та третє місця відповідно.

Побажаймо липоводолинським спортсменам подальших перемог, міцності духу та богатирського здоров'я. А всіх, хто причетний до фізичної культури та спорту, з професійним святом.