Липоводолинська громада
Сумська область, Роменський район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА БАЙРАК РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 19.08.2021 16:34
Кількість переглядів: 278

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Генеральний план села Байрак Роменського району Сумської області, з планом зонування території

Стислий виклад змісту:

Проєкт містобудівної документації складається з пояснювальної записки; графічних матеріалів; плану зонування території; розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (що є звітом про СЕО); розділів ІТЗ ЦЗ (ЦО).

Склад та зміст Генерального плану відповідає вимогам ДБН Б.1.1-15:2012 "Склад та зміст генерального плану населеного пункту». Склад та зміст плану зонування території відповідає вимогам ДБН Б.1.1-22:2017 "Склад та зміст плану зонування території» та визначає умови та обмеження, режими використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон населеного пункту.

У звіті про СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище розробленого генерального плану (вплив на атмосферне повітря, воду, грунти, природні ресурси, флору і фауну), на існуючі та проєктні об’єкти, а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Липоводолинська селищна рада Сумської області, 42500, Україна, Сумська обл., Роменський район, смт Липова Долина, вулиця Роменська, будинок 10, тел.: 05452-51191, e-mail: ldol_sr@ukr.net

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата розміщення ДДП та звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Липоводолинської селищної ради та її виконавчого комітету https://ldol-gromada.gov.ua, 25.06.2021р., строк громадського обговорення - з 19.08.2021р. по 19.09.2021р.;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

-  надання письмових зауважень та пропозицій до Липоводолинської селищної ради;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Липоводолинська селищна рада Сумської області, 42500, Україна, Сумська обл., Роменський район, смт Липова Долина, вулиця Роменська, будинок 10, тел.: 05452-51191, e-mail: ldol_sr@ukr.net.

Контактна особа – селищний голова, тел.: 05452-51191.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

Липоводолинська селищна рада Сумської області, 42500, Україна, Сумська обл., Роменський район, смт Липова Долина, вулиця Роменська, будинок 10, тел.: 05452-51191, e-mail: ldol_sr@ukr.net.

Строк громадського обговорення - з 19.08.2021р. по 19.09.2021р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (mepr.gov.ua), Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації (http://www.pek.sm.gov.ua), офіційний веб-сайт Липоводолинської селищної ради https://ldol-gromada.gov.ua.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування.

Підстав для проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування немає.

 

   Селищний голова                                                                                                             Володимир Штанько


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь