ПРОВЕДЕННЯ ОСІННЬОГО ПРИЗОВУ ОБГОВОРИЛИ НА ЗУСТРІЧІ З СТАРОСТАМИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 18.08.2021 16:53

Фото без опису18 серпня за участі селищного голови Володимира ШТАНЬКА,  секретаря ради Ростислава САВЧЕНКА та старост старостинських округів відбулась робоча зустріч з  представниками  Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо підготовки та проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу на території громади  та можливості вирішення проблемних питань.

Під час зустрічі були розглянуті питання виконання планового завдання по проведенню цьогорічного осіннього призову на строкову військову службу в громаді.

Старостам старостинський округів роздано Наказ Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (з адміністративно-господарської діяльності) від 06.08.2021 року № 14 "Про призов громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року".

Підсумовуючи зібрання, секретар ради Ростислав САВЧЕНКО звернув особливу увагу присутніх на необхідність проведення роз’яснювальної та агітаційної роботи серед населення громади щодо виконання конституційного обов’язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та відповідальність за ухиляння від призову на строкову військову службу.