РЕЗУЛЬТАТ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ШЛЯХОМ ЛІКВІДАЦІЇ РУСАНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА»

Дата: 09.08.2021 11:49

Керуючись пунктом 30 статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», статтею 59  Господарського Кодексу України, статтями 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, на підставі статті 16 Закону України «Про дошкільну освіту», у зв’язку з демографічною ситуацією та з метою економічного та раціонального використання коштів, проведено громадське обговорення щодо припинення діяльності юридичної особи Русанівський заклад дошкільної освіти «Калинка» Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації (адреса місцезнаходження: вул. Шкільна, 1, с. Русанівка, Роменський район, Сумська область, 42545 ).

Відбулися громадські обговорення з 6 липня по 6 серпня 2021 року. З проектом рішення можна ознайомитися за посиланням: https://ldol-gromada.gov.ua/news/1624118143/

Громадські обговорення у формі зустрічі з педагогічними працівниками, батьками, жителями Русанівського старостинського округу відбулися 27 липня 2021 року о 14.00 год. в приміщенні Русанівського сільського будинку культури. Присутні жителі висловили незгоду з рішенням щодо припинення діяльності шляхом ліквідації вище зазначеного закладу дошкільної освіти.

За час громадських обговорень до Липоводолинської селищної ради звернень та пропозицій не надходило.

Рішення щодо припинення діяльності юридичної особи Русанівський заклад дошкільної освіти «Калинка» Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації буде винесено на розгляд сесії Липоводолинської селищної ради, що відбудеться 10 серпня 2021 року.

ПРОТОКОЛ №1 громадських обговорень на тему: "Припинення діяльності юридичної особи Русанівський заклад дошкільної освіти «Калинка» Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації та обговорення відповідного проекту рішення, що виноситимиться на розгляд Липоводолинської селищної ради"