ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА КІМЛИЧКА

Дата: 03.08.2021 10:59

Фото без описуДругого серпня жителі села Кімличка Липоводолинської громади відсвяткували свої іменини - День села. За традицією це дійство припадає на свято Святого пророка Іллі.

Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО, перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК та секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО завітали на святкування аби разом із кімличанами розділити радість свята День села. Очільник громади побажав усім присутнім миру, міцного здоров’я, терпіння, сімейного затишку та благополуччя, досягнення своїх цілей та мрій, незламної віри у світле майбутнє.

Також, селищний голова Володимир ШТАНЬКО з нагоди відзначення Дня села Кімличка вручив Вітальний адрес Липоводолинської селищної ради та подарунок:

- найстаршій жительці Купальній Марії Матвіївні;

- наймолодшим жителям Вовк Тедею та Цьот Єлисею;

- наймолодшій подружній парі Олексію та Оксані Сонори.

В номінації «Двір зразкового порядку 2021» грамотою Липоводолинської селищної ради, пам'ятною табличкою «Двір зразкового порядку» та грошовою премією нагороджено родину Суботи Олексія Івановича та Надії Іванівни.

Після закінчення офіційної частини розпочався урочистий концерт. Дійство було яскравим, веселим, насиченим різноманітними піснями Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради, аматорами сцени сільського будинку культури с. Кімличка. Надзвичайно трепетно на заході звучали поетичні рядки поетеси Світлана Кулинич, жительки с. Кімличка (https://www.facebook.com/100017367932368/posts/897340200854903/).

За сприяння ТОВ "Беєво" (керівник І.І.Сало) для кімличан особливим пісенним дарунком став виступ ансамблю "Гуляй душа" м.Київ.

Тож бажаємо Вам добробуту у кожну родину, аби щастя ніколи не оминало ваші домівки. Миру вам, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.