ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ РУСАНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА»

Дата: 30.07.2021 08:53

Фото без опису

27 липня в селі Русанівка відбулися громадські обговорення, на яких говорили про проект рішення щодо припинення діяльності юридичної особи Русанівський заклад дошкільної освіти «Калинка» Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації.

Цей заклад дошкільної освіти було відкрито лише рік тому (після закриття Русанівського навчально-виховного комплексу), але, на жаль, демографічна ситуація нині вимагає зворотнього.

5 вихованців ЗДО і 9 працівників на сьогодні в цьому садочку, тоді як згідно з вимогами законодавства має бути не менше 15-и. Утримання дитсадка обходиться бюджету селищної ради майже в мільйон гривень. Про це говорили представники Липоводолинської селищної ради на чолі з першим заступником селищного голови Ольгою ХИЖНЯК.

Учасники слухань, а їх було небагато: переважно батьки та працівники закладу, виступили проти закриття закладу дошкільної освіти. Остаточне рішення прийматимуть депутати на сесії селищної ради, яка відбудеться 10 серпня 2021 року.

Громадські слухання триватимуть до 6 серпня 2021 року.

За матеріалами: https://www.facebook.com/nashkray1932/posts/204302591704295