НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Дата: 14.07.2021 15:15

Сьогодні, 14 липня, під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА відбулась нарада з керівниками КП «ЖКГ «Липоводолинське», КП ГВП «Комунпослуга», КП «Теплокомуненерго», працівниками відділу архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради та відділу економічного розвитку селищної ради, з питань законодавчих змін у сфері надання комунальних послуг.

Про всі внесені зміни до житлово-комунального законодавства проінформувала провідний спеціаліст відділу архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Ірина БЕРЕЗА. З 01.05.2021 року набрав чинності Закон України від 03.12.2020 № 1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг».

Згідно із Законом № 1060 внесено низку змін до Законів України, зокрема:

- «Про теплопостачання»

- «Про метрологію та метрологічну діяльність»

- «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

- «Про житлово-комунальні послуги»

Внесені зміни передбачають комплекс важливих рішень як для підприємств галузі, так і для споживачів комунальних послуг.

Також, учасниками наради обговорено питання щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до нового опалювального сезону 2021/2022 року.

За результатами наради дано відповідні доручення та намічено шляхи щодо подальшої ефективної роботи комунальних підприємств громади.