ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З 25-Ю РІЧНИЦЕЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2021 13:32

Фото без описуШановні жителі Липоводолинської селищної територіальної громади!

Вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

25 років тому, 28 червня 1996 року, було прийнято першу Конституцію в новітній історії нашої незалежності, яка проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, визнала людину найвищою цінністю і утвердила реальне народовладдя. Цей день назавжди став видатною подією українського державотворення.

Опираючись на конституційні норми, ми можемо розвивати наш край, нашу громаду, формувати стратегію, розбудовувати економіку. Щиро дякую кожному жителю громади, який сумлінно працює задля безпеки та розвитку Липоводолинщини.

Ми побудуємо сильну Україну, адже розуміємо, що успіх залежить від особистої участі і внеску кожного громадянина в загальну справу. Маємо зробити все для того, щоб демократичні засади, закріплені в Конституції, ефективно працювали в нашому суспільстві.

Дорогі липоводолинці! Бажаю вам миру, злагоди, доброго здоров’я! Спільно ми реалізуємо успішні проєкти, які зроблять нашу Липоводолинщину заможною і квітучою! Нехай в кожній родині панує щастя і добробут!

Зі святом вас! З 25-ю річницею Конституції України!

З повагою

Липоводолинський селищний голова                                                                      Володимир ШТАНЬКО