З ДНЕМ СЕЛИЩА, ДОРОГІ ЛИПОВОДОЛИНЦІ!

Дата: 20.06.2021 10:27

Фото без описуШановні жителі селища Липова Долина!

Щиро вітаю Вас із 394-ю річницею з Дня заснування селища Липова Долина та з великим християнським святом - Днем Святої Трійці!

Це особливий день, бо іменини рідного селища – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.

З кожним роком Липова Долина стає більш затишнішою і комфортнішою. Усі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують її славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні і комфортні умови для свого життя.

Дякую кожному з вас, дорогі липоводолинці, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій селища, покращення добробуту його жителів.

Також, 20 червня, увесь християнський світ відзначає День Святої Трійці. Тож бажаю Вам, шановні жителі Липоводолинщини, міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому селищі.

Зі святом! З Днем народження, рідне селище!

З повагою

Липоводолинський селищний голова                                                                      Володимир ШТАНЬКО