РОБОЧИЙ ВИЇЗД СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 31.05.2021 16:53

Фото без описуСьогодні, 31 травня 2021 року, відбувся робочий виїзд селищного голови Володимира ШТАНЬКА та першого заступника селищного голови Ольги ХИЖНЯК до Берестівського, Кімличанського та Калінінського старостинських округів.

Посадовцями спільно зі старостами було проведено огляд окремих об’єктів, які потребують негайного ремонту, а саме:

- поточний ремонт дорожнього покриття вулиць, підсипання щебнем, які знаходяться в аварійному стані (с. Берестівка, с. Кімличка);

- заміна вікон в амбулаторії загальної практики та сімейної медицини в с. Берестівка;

- поточний ремонт вуличного освітлення в с. Суха Грунь та с. Берестівка;

- передання водогону в с. Берестівка на баланс КП «ЖКГ «Липоводолинське».

Також проведено зустріч з жителями Берестівського старостинського округу, які звернулися за допомогою до старости щодо передачі Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області у приватну власність пасовища. Жителі села занепокоєні даною проблемою, адже для багатьох селян худоба – це головний заробіток, а без сінокосів і пасовищ вони не зможуть вижити. Саме тому берестівці просять зберегти місцеве пасовище.

Під час робочого виїзду, селищний голова був приємно вражений проведеними роботами з благоустрою в старостинських округах, а саме: розчищення та викорчовування чагарників, косіння трави.