ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19

Дата: 27.05.2021 16:45

Фото без описуЗа інформацією КНП "Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги" на початку червня очікуються поставки вакцини для щеплення від COVID-19.

В пріоритетних групах: медичні працівники, вчителі, люди віком 60+, люди віком від 18 до 59 років з супутньою патологією. Для щеплень будуть доступні вакцини AstraZeneca, CoronaVac та Pfizer. Незалежно від вакцини, робити щеплення потрібно двічі. Крім цього, в червні буде проведена повторна вакцинація осіб, які були щеплені вакциною AstraZeneca у лютому-березні поточного року. Усі щеплення є добровільними та безоплатними.

До списку очікування бажаючі можуть записатися через портал чи мобільний додаток «Дія» або через національний контакт-центр МОЗ України. Також, бажаючі щепитися можуть звернутися до свого сімейного лікаря, який проінформує про можливість та дати щеплення.

Станом на 27.05.2021 року на Липоводолинщині від коронавірусу зроблено 519 щеплень.