ПУБЛІЧНІ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 19.04.2021 12:25

Шановні жителі Липоводолинської селищної територіальної громади!

Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  ст. 66 Закону України «Про освіту», ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», зважаючи на демографічну ситуацію на території Липоводолинської селищної територіальної громади та у зв’язку з низькою наповнюваністю класів у закладах освіти, Липоводолинська селищна рада повідомляє про проведення громадських обговорень щодо припинення діяльності юридичної особи Московського  навчально-виховного комплексу: Московська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Московський дошкільний навчальний заклад Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації (адреса місцезнаходження: 42525, Сумська область, Роменський р-н, с. Московське, вул. Дериземлі, 14); припинення діяльності Панасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації (адреса місцезнаходження: 42516, Сумська область, Роменський р-н, с. Панасівка, вул. Шкільна, 6); припинення діяльності Кімличанського закладу дошкільної освіти «Оленка» Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації (адреса місцезнаходження: 42515, Сумська область, Роменський р-н, с. Кімличка, вул. Шкільна, 1).

Громадські слухання відбудуться з 20 квітня по 20 травня 2021 року. З проектами рішень можна ознайомитися за посиланням: https://ldol-gromada.gov.ua/news/1618839677/.

Громадські обговорення у формі зустрічі з педагогічними працівниками, батьками, жителями відповідних старостинських округів відбудуться з дотриманням карантинних вимог:

• с. Московське – 23.04.2021  року о 15.00 год. у приміщенні СБК;
  • с. Панасівка – 27.04.2021 року о 15.00 год. у приміщенні СБК;
  • с. Кімличка – 28.04.2021 року о 15.00 год. у приміщенні СБК.