ВІСІМ ГРОМАД З СУМЩИНИ ВИВЧАТИМУТЬ ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ

Дата: 18.05.2021 10:45

Фото без описуМова йде про Великописарівську, Зноб-Новгородську, Липоводолинську, Недригайлівську, Охтирську, Путивльську, Тростянецьку та Ямпільську громади.

Зазначені територіальні громади відібрано для участі у навчальній програмі U-LEAD «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами». Про це повідомляє Сумський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

Упродовж травня-червня 2021 року відібрані громади візьмуть участь у навчальній програмі, що складатиметься з наступних семінарів:

1. Принципи просторового планування.

2. Просторове планування в Україні.

3. Просторове планування в територіальних громадах.

4. Виклики просторового планування.

5. Земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.

Загалом для участі у навчальній програмі відібрано 225 територіальних громад країни.

«За результатами навчання, 48 громад отримають додаткову експертну підтримку в підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або у проведенні аудиту земельних ресурсів», – зазначила керівниця Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Марина ЛОБОВА.

За матеріалами: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/24837-visim-hromad-z-sumshchyny-vyvchatymut-prostorove-planuvannya-ta-upravlinnya-pryrodnymy-resursamy.html