ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКАМИ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 26.04.2021 13:13

Фото без описуЗ нагоди 35-х роковини Чорнобильської трагедії 26 квітня 2021 року в приміщенні Липоводолинської селищної ради відбулась зустріч з ліквідаторами - людьми, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття.

Зі словами вдячності до присутніх звернулися заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК, секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО та начальник відділу соціального захисту населення Володимир ТКАЧЕНКО.

«Сьогодні наш святий обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців, надавати дієву допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха», - зазначила у своєму виступі Ольга Миколаївна.

Також керівники побажали учасникам ліквідації Чорнобильської аварії доброго здоров'я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та спокою.

Присутні хвилиною мовчання вшанували тих ліквідаторів, яких вже нема з нами.