ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ВІД ЕКСПЕРТІВ ULEAD СУМСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС

Дата: 09.04.2021 10:13

8 квітня 2021 року заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК та секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО отримали онлайн консультацію від експертів ULEAD Сумський регіональний офіс Ірини АЛЄЄВОЇ та Тетяни КОРОБКИ щодо механізмів фінансування медичних закладів у Липоводолинській громаді.

Експертами проведено детальний аналіз двох медичних закладів Липоводолинської громади: КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" та КНП "Липоводолинська лікарня". Всі надані рекомендації будуть враховані в роботі.

«Ми й надалі будемо працювати над тим, щоб жителям громади надавалися якісні медичні послуги та як засновник закладів (Липоводолинська селищна рада) надаватимемо необхідну фінансову підтримку» - зазначила заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК.