ТВОРІМО ДОБРО РАЗОМ: БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Дата: 03.04.2021 12:02

Фото без описуЗ 01 квітня по 30 вересня 2021 року в Україні проводиться ХVІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яку проводить Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята».

Впродовж визначеного часу проводитиметься збір коштів на закупівлю неонатологічного медичного обладнання для дитячих лікарень.

Акція «Серце до серця» проводиться шістнадцятий рік поспіль і за цей час набула загальнонаціональної підтримки. Особливо в період карантину дитячим лікарням та їх маленьким пацієнтам необхідні апарати ШВЛ, реанімаційні столики, кювези, портативні УЗД апарати, КТ-, МРТ –установки, дефібрилятори, кардіографи та багато іншого обладнання для надання якісної та кваліфікованої допомоги.

Сума коштів, яка буде забрана у області повернеться в дитячі лікарні у вигляді новітнього медичного обладнання.

КНП «Липоводолинський ЦПМСД» долучається до збору коштів. Так, у закладі за адресою: вул. Лікарняна, 3 смт Липова Долина встановлено для збору коштів скриньку Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Окрім цього, благодійний внесок для лікарні нашої області можна зробити онлайн на сайті sercеdоserca.com.ua, через Приват24, термінали самообслуговування та у відділеннях банку за реквізитами:

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

IBAN UA 173052990000026008043604327

Код ЄДРПОУ 34354227, МФО 312378

Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю обладнання для Сумської області.

АТ «КРЕДОБАНК»

IBAN UA 393253650000002600501306399

Код ЄДРПОУ 34354227, МФО 325365

Запрошуємо Вас підтримати хорошу традицію та допомогти разом.

Творити добро – просто.