АТЕСТАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

Дата: 25.03.2021 11:04

Фото без описуЗгідно Закону України «Про професіональний розвиток працівників», Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури, з метою об’єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей, стимулювання підвищення рівня професійної компетентності працівників сфери культури 23-24 березня відбулося засідання атестаційної комісії при відділі культури та туризму Липоводолинської селищної ради. Атестацію проходило 40 працівників галузі.

На засіданні атестаційна комісія розглядала атестаційні листи та матеріали про роботу працівників, які атестуються (результати професійної діяльності, творчі досягнення, участь у конкурсах і фестивалях, навчання, стажування тощо), а також заслуховувала звіт самих працівників.

Згідно Положення про атестацію рішення членами атестаційної комісії приймалися відкритим голосуванням на основі об'єктивних, обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів роботи працівників.

За результатами атестації всі працівники визнані такими що відповідають займаній посаді.

Атестація пройшла в умовах об’єктивності, доброзичливості, відповідно до вимог чинного законодавства.