ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ З ЕКСПОРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ПРИГОДІ СТАНЕ НОВИЙ ВИПУСК CONSULTAN'S DIGEST #4

Дата: 11.03.2021 15:53

Чергова порція цікавих статей про логістику, а також про виставки, торговельні місії та 5 кейс-стаді у Consultant's Digest #4 в рамках освітньої програми Train the Trainers вже доступна для підприємців, експортерів та консультантів з питань експорту. Нова збірка – це мікс корисної інформації та цікавих історій співпраці з українськими компаніями для виходу на зовнішній ринок чи інтенсифікації експорту на вже опанованому.

Четвертий випуск Consultan's Digest #4 розкриває наступні тематики:

• Організація логістики в експорті. Що потрібно знати в першу чергу?
  • Що таке ланцюг постачання;
  • INCOTERMS: їх особливості та необхідність застосування;
  • Можливості для більш конкурентного експорту товарів: угоди про вільну торгівлю, тарифи та правила походження товарів;
  • Виставки та торговельні місії як інструмент просування своєї продукції;
  • Кейс-стаді: збільшення кількості споживачів та задоволеності середньостатистичного американського споживача бренду YakFaino;
  • Кейс-стаді: експорт панчіх та шкарпеток ТМ МІСЮРЕНКО до Франції;
  • Кейс-стаді: персоніфікація покупця та адаптація продукту до вимог цільового ринку;
  • Кейс-стаді: можливості український фешн бренду SUZIE на ринку Німеччини;
  • Кейс-стаді: зацікавленість – ваш PR-агент.

Більш детально ознайомитися з Consultant’s Digest #4 та підписатися на сторінки команд учасниць, щоб отримати детальну інформацію з питань експорту можна за посиланням та на сторінці Facebook.

Довідково: Consultant`s Digest – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті. Дана програма створена учасниками інноваційної освітньої програми Train the Trainers для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності та має на меті допомогти компаніям у виході на іноземні ринки.