ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Дата: 10.03.2021 21:13

Фото без описуВідбулось засідання робочої групи щодо належного утримання прилеглих територій під час здійснення підприємницької діяльності по вулиці Горького.

Під час засідання начальник КП ГВП «Комунпослуга» Олексій ФЕДЧУН проінформував, що станом на 01.01.2021 року не було заключено з фізичними особами-підприємцями, які здійснюють торгівлю на ринку договір пайової участі в утриманні прилеглих територій. Як результат, комунальне підприємство несе збитки і тому не обслуговує дану територію. До цього такий договір укладався щороку з кожним підприємцем.

У ході засідання робочої групи вирішено провести зустріч з фізичними особами-підприємцями щодо необхідності заключення договорів пайової участі в утриманні прилеглих територій з КП ГВП «Комунпослуга» у 2021 році.

Після закінчення засідання селищний голова Володимир ШТАНЬКО зустрівся з підприємцями, що здійснюють торгову діяльність по вул. Горького. Під час зустрічі обговорено умови заключення договору. Підприємці надали свою згоду на його укладання, а комунальне підприємство бере на себе зобов’язання утримувати територію ринку.