УВАГА! ТИМЧАСОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ!

Дата: 09.03.2021 16:36

За інформацією КП «Липоводолинське», в зв’язку з необхідністю проведення аварійних ремонтних робіт на водозаборі № 1 селища Липова Долина (за адресою провулок 4-й Роменської) 10 березня 2021 року з 09:00 до 15:00 години буде припинена подача води в селищі по: вул. Богдана Хмельницького, вул. Богуна, вул. Гагаріна, вул. Каті Зеленко, вул. Ковпака, вул. Лесі Українки, вул. Лікарняна, вул. Новіченка, вул. Польова, вул. Роменська, вул. Русанівська, вул. Садова, вул. Спортивна, вул. Степова, вул Суворова, вул. Тиріна, вул. Шевченка, вул. Короленка, вул. Покровська, вул. Бойківська,  вул. Оболонська, вул. Загорянка, вул. Пушкіна, вул. Лєрмонтова, вул. Набережна, вул. Троїцька,  пров.  1-й Лікарняної, пров. 1-й  Русанівської, пров. 1-й Роменської, пров. 1-й Бойківської, пров. 1-й Оболонської, пров. 2-й Лікарняної, пров. 2-й Роменської, пров.2-й Бойківської, пров. 2-й Оболонської,  пров. 3-й Лікарняної, пров. 3-й Роменської, пров. 4-й Роменської, пров. 5-й Роменської.

КП «Липоводолинське» перепрошує  споживачів за тимчасові незручності.